اخبار معاونت

سرپرست دفتر موزه ملی تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی منصوب شد.

سرپرست دفتر موزه ملی تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی منصوب شد.

طی حکمی از سوی علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، محمدرضا اشرف زاده، به عنوان سرپرست دفتر موزه ملی تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی منصوب شد.
در این حکم که صبح امروز توسط حسن اکبری معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست به ایشان ابلاغ شد، آمده است:

با سلام و دعاي خير؛

     با توجه به مراتب شايستگي و تجارب ارزنده جنابعالي و بنا به پيشنهاد معاون محترم محيط زيست طبيعي و تنوع زيستي، به موجب اين حكم جنابعالي به سمت "سرپرست دفتر موزه ملی تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی " منصوب مي‌شويد.
اميد است با اتكال به خداوند متعال و اهتمام به "عدالت محوري" "روحيه انقلابي" "مردم داري" "پاكدستي و فساد ستيزي" "قانون مداري" "مفاد عهدنامه مديران دولت مردمي" و تعامل با ساير همكاران در تحقق اهداف سازمان مجدانه بكوشيد.
توفيقات جنابعالی در انجام وظايف محوله، خدمت رساني به مردم، تحقق آرمان‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي و به ويژه بيانيه گام دوم انقلاب اسلامي را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

گفتنی است محمدرضا اشرف زاده، مدرک دکترای تخصصی علوم و مهندسی محیط زیست با گرایش بوم شناسی و ژنتیک حفاظت داشته، در کارنامه خدمت خود، عضویت هیئت علمی گروه مهندسی محیط زیست دانشگاه دولتی شهرکرد، مدیریت گروه مهندسی محیط زیست دانشگاه شهرکرد و معاونت دانشکده منابع طبیعی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر را دارد.

عكس های مرتبط :

نسخه قابل چاپ
بيشتر