اخبار معاونت

سرپرست دفتر مدیریت زیستگاه ها و امور مناطق منصوب شد.

سرپرست دفتر مدیریت زیستگاه ها و امور مناطق منصوب شد.

طی حکمی از سوی علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، آقای علیرضا نجیمی، به عنوان سرپرست دفتر مدیریت زیستگاه ها و امور مناطق منصوب شد.
در این حکم که صبح امروز توسط حسن اکبری معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست به نیابت از آقای سلاجقه به ایشان ابلاغ شد، آمده است:

با سلام و دعاي خير؛

     با توجه به مراتب شايستگي و تجارب ارزنده جنابعالي و بنا به پيشنهاد معاون محترم محيط زيست طبيعي و تنوع زيستي، به موجب اين حكم جنابعالي به سمت "سرپرست دفتر مديريت زيستگاهها و امور مناطق" منصوب مي‌شويد.
اميد است با اتكال به خداوند متعال و اهتمام به "عدالت محوري" "روحيه انقلابي" "مردم داري" "پاكدستي و فساد ستيزي" "قانون مداري" "مفاد عهدنامه مديران دولت مردمي" و تعامل با ساير همكاران در تحقق اهداف سازمان مجدانه بكوشيد.
توفيقات آن جناب در انجام وظايف محوله، خدمت رساني به مردم، تحقق آرمان‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي و به ويژه بيانيه گام دوم انقلاب اسلامي را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
گفتنی است علیرضا نجیمی، در کارنامه خدمت خود، مدیرکلی استان قم، سرپرستی دفتر مدیریت زیستگاه ها و امور مناطق و مشاوره معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست را دارد.
نسخه قابل چاپ
بيشتر